Gagi z Salazara Czy Depp trzyma wciąż klase?

17:42:00 by

Piraci z Karaibów : Zemsta Salaazara co to ?

Zemsta Salazara to już piąta część filmów pirackiej załogi Sparrow'a. Piraci z Karaibów bo to o nich mowa powracają po długiej sześcioletniej przerwie. Poza starymi bohaterami znanymi z poprzednich części zobaczymy kilka nowych postaci. Tytułowego Salazara czy dzieci znanych bohaterów z poprzednich części Willa czy córkę Barbossy. W filmie zobaczymy kilka ciekawych gagów, który znajdą się w dalszej części Bawcie się dobrze.

Wpadki z filmuDepp w roli kapitania pirackiej załogi czuje się świetnie. Z jego dowcipu, charakteru nic nie ubylo. Dziwi jedynie fakt braku wpływu czasu, zmian na postać kapitana jest takim polskim Ibiszem, który się nie starzeje. Film dzięki wprowadzeniu nowych postaci dostaje świeżego oddechu, a fabula trzyma się całości.

A więc o czym jest

Początek filmu ukazuje nam spotkanie młodego Jack'a i kapitana Salazara w trójkącie bermudzkim. Tutaj Sparrow po raz pierwszy zdobywa rangę kapitana,a Salazar ginie i staje się upiorem. Stary wróg czeka tylko na możliwość uwolnienia i zemsty. To z kolei staje się możliwe dzięki nawykowi do butelki z rumem, którą się nie rozstaje. Sparrow nie mając żadnej gotówki przy sobie zastawia kompas uwalniając tym samym Salazara szukającego zemsty.Jedynym sposobem na powstrzymanie i uratowanie się Sparrowa jest zdobycie legendarnego trójzębu Posejdona. W sytuacji jakby wydawało się dla niego beznadziejnej kapitan Czarnej Perły nie mając, ani załogi, statku odzyska ich, a wszystko to w przezabawny dla siebie sposób. Zresztą zobaczcie sami najlepsze gagi mające dąć filmowi powiew w żagle.

Najzabawniejsze sceny z filmu

Zwiastun czy warto

0 komentarze:

Publikowanie komentarza